EMS ( Elektriksel Kas Stimülasyonu)

🌀HI-EMT (Yüksek Yoğunluklu Elektromanyetik Terapi) + RF Teknolojisi Nedir?

🔹HI-EMT + RF estetik tıp alanında kullanılan bir teknolojidir. HI-EMT + RF; manyetik alanın, hastanın dokusu ile etkileşimi yoluyla kasların güçlendirilmesi ve yeniden yapılandırılması için kullanılan non-invaziv bir teknolojidir.

🌀 EMS Body Pro Teknolojisi
🔹 EMS Body Pro, sadece 30 dakikalık tedavi ile kasları 20.000 kereden fazla çalıştırarak kas gelişimini ve yağ yakımını sağlar. Buna inaktif egzersiz denir.

🔹Aynı zamanda uygulanan radyofrekans ise bölgesel olarak derinin altındaki yağları parçalayarak yağ yakımı sağlar. Böylelikle EMS uygulanan bölgede (karın, bel, kalça, basen, bacak, kol) hem yağ kaybını hem de kasların uyarılmasını sağlayarak zayıflama, incelme ve sıkılaşmaya yardımcı olur.

🔹Klinik testler, EMS Body Pro uygulaması ile vücudun kas kütlesinin %18 arttığını ve %21’e kadar yağ kaybettiğini gösteriyor. Enerji, derin kas dokusuna nüfuz eder, farklı vücut tipleri için önceden ayarlanmış parametreler ile kasları harekete geçirerek yoğun bir biçimde çalışır.

30 DAKİKADA 30.000 MEKİK ETKİSİ !

1 SEANSTA 1 HAFTALIK SPOR ETKİSİ !

VÜCUDUN YAĞ KÜTLESİNDE %21 AZALIŞ

VÜCUDUN KAS KÜTLESİNDE %18 ARTIŞ

EMS BODY PRO ile Harekete Geç !

Videoyu oynat
Videoyu oynat

EMS (Elektriksel Kas Stimülasyonu), kasların elektriksel akımla uyarılarak kasılmalarını tetikleyen bir teknolojidir. Bu teknoloji, geleneksel antrenmanların yanında veya egzersiz yapma imkanı bulunmayan kişilere ek destek sağlamak amacıyla kullanılır. EMS cihazı, elektrotlar aracılığıyla kas gruplarına düşük frekanslı elektrik sinyalleri göndererek kasların kasılma sürecini etkinleştirir. Bu sayede, daha kısa sürede daha etkili bir kas çalışması elde edilir, güçlenme ve tonlanma sağlanır. EMS, sporcuların performansını artırmak, vücut şekillendirmek ve kasları güçlendirmek için yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir.

Merve SÖĞÜT

Diyetisyen

Online Diyet

Randevunuzu online olarak alın, sağlıklı beslenmek için ilk adımınızı şimdiden atın!

Scroll to Top